Hakkımızda

1999 yılından bugüne kadar üretim ve satış anlamında edinilmiş tecrübe ile GENÇ POLİMER KİMYA SANAYİ  2018 yılında Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde 3000 m2 alan üzerine kurulmuştur.

Kurulmuş olduğu günden itibaren Dökme Akrilik Levha yani pleksi üretimi konusunda ülkemizin önde gelen firmaları arasında kendine yer edinen Genç Polimer Kimya Sanayi, üretim kalitesini yükseltmek, müşteri memnuniyetini arttırmak ve çözüm ortağı olarak iş ortakları ile daha da büyümeyi hedeflemiş ve bu hedefini de bir ilke haline getirerek kendini her geçen gün daha da geliştirmiştir.

Yönetim ve üretim kadrosunda, alanında tecrübeli isimlerle çalışan Genç Polimer Kimya Sanayi, sektördeki en tecrübeli ekibe sahip olma gücüyle emin adımlarla ilerlemekte ve yıllık ortalama 1500 Ton üretim yapmaktadır.

Genç Polimer Kimya Sanayinin bünyesinde bulunan  Gp markalı Akrilik levhalar CE Standardı uygunluğu ile üretilmekte olup Avrupa da üretilen akrilik levhalar ile de sıkı bir rekabet içine girebilmektedir.

Her geçen gün Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları yaparak ürün gamına yenilikler katmayı hedefleyen Genç Polimer Kimya Sanayi, yüksek kaliteli üretiminin yanı sıra zengin renk skalası, zengin kalınlık çeşitleri ve yüzlerce farklı ebadıyla sektörde hizmet vermektedir.

Bunun yanı sıra Genç Polimer Kimya Sanayi’nin ürünleri piyasa da GP markası ile bilinmekte ve Genç Polimer Kimya kendi markası olan Gp Flex iz bırakmayan ve ürünün çatlamasına sebep olmayan pleksi yapıştırıcısını, ince ve kalın olmak üzere üreterek zengin bir hizmet sunmaktadır.

Genç Polimer Kimya Sanayi, üretim kapasitesini daha fazla artırabilmek ve yüksek teknoloji sistemlerini kullanarak kaliteyi daha da üst düzeye çıkarabilmek adına, 6000 m2 alana kurmakta olduğu yeni tesisinin de çalışmalarına devam ederek sektördeki öncü güçlerden biri olmayı hedeflemektedir.

Menü